KONST / Litografier / Färglitografi 13464353
nr 1346 4353
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Färglitografi, Kristian Krokfors (f. 1952). Signerad, numrerad 60/60. Motivet: 48x48 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:42:27
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
6
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
6
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors